HIT Byty s.r.o. Novosedlická 999, 415 01 Teplice

+420 775 254 670  hitbyty@gmail.com

O společnosti

Naše společnost HIT Byty s.r.o. je poskytovatelem nájemního bydlení v Severních Čechách.

V portfoliu máme v současné době více než 300 bytů. Všechny byty, o které se staráme, jsou v našem vlastnictví a nebo ve vlastnictví dceřiných firem ze skupiny HIT OFFICE GROUP a.s.. Naše byty se nachází v lokalitách Teplice, Krupka, Dubí,Jeníkov, Bílina, Ústí nad Labem, Děčín a Chomutov.

Dlouhodobou strategií společnosti je rozvíjet své bytové portfolio za účelem poskytování kvalitního nájemního bydlení a uspokojování potřeb našich klientů.

Chceme mít s našimi nájemníky korektní a upřímný smluvní vztah založený na důvěře a porozumění. Chováme se k nájemníkům zodpovědně a ohleduplně, chceme být společensky odpovědnou společností a podílet se na zlepšování podmínek pro život v našich regionech.

Naše bytové domy

Firemní aktuality

Teplice, Spojenecká

01.08.2021

Teplice, Spojenecká

V současné době jsme dokončili rekonstrukci dalšího bytového domu, který se nachází v centru Teplic, ulice Spojenecká. V současné době jsou zde ještě k dispozici byty 1+kk+B a 2+kk. Jedná se o klidnou část města, veškerá občanská vybavenost v dosahu, pěšky kousek do centra města. Nedaleko od domu najdete také vlakové i autobusové spojení + MHD. Možno zde zřídit trvalý pobyt. Doporučujeme! Pokud máte zájem o prohlídku bytu, volejte na tel: 775 254 670

Zobrazit všechny firemní aktuality

© Copyright 2011 - HIT Byty s.r.o. Všechna práva vyhrazena, Směrnice GDPR

Tvorba www stránek - Pro-idea